Meist

Meie lubadus

Meie suurim eesmärk on pakkuda meie jae- ja hulgiostjale parimat kvaliteeti ja seda taskukohase hinnaga. Hindame väga kõrgelt oma kliente ning oleme valmis pingutama maksimaalselt, et pakkuda teile just sellist kogemust, mis kutsuks teid ikka meie juurde tagasi. Kõik meie lilled on hoole ja armastusega kasvatatud. Jälgime endale paika pandud eesmärke väga tõsiselt. Kõik taimed peavad olema puhtad, hästi toidetud ja parimas võimalikus vormis enne kui inimene selle meie käest soetab.

Play Video
Meie Lugu

Ei mina ega Elisa ei näinud 10 aastat tagasi veel ette seda, et lillekasvatusest kujuneb välja meie pere ühiseks tegevuseks. Raiko oli taimekasvatusest sama kaugel kui üldse olla saab. Nähes millise kirega Elisa tegeles lilledega oli aga sütitav.

Tollal muidugi oli see lihtsalt kerge hobi mõne tomati ja paprika taimega. Kasvuhooneid oli siis umbes 100m2 jagu. Otsus sai vastu võetud ning kogu jõud ning ressursid said koondatud Elisa Taimetare tegemisele. Täna oleme 1400m2 peal, millest kogu ala on küttega. Plaanis on veel paari kasvuhoone ehitus, et saada kogu pind 2500m2 peale, millest 2000m2 peaks olema küttega. Eks aeg näitab kuidas meil sellega läheb.

Võtame enda eesmärke väga tõsiselt, et pakkuda klientidele parimat kvaliteeti parima hinnaga.
Raiko lauer
Elisa Taimetare asutaja

Taimed on meie kirg

Taimekasvatus ei ole meile töö. Targemad on öelnud, kui sa tegeled sellega mida sa armastad, siis ei tööta sa elus päevagi. Just nii me seda siin näeme. Täname kõiki meie praeguseid ja tulevasi kliente, ilma teieta ei oleks meie tegevusel mõtet. Kohtume Elisa Taimetares!

Saadaval üle 100 erineva sordi

Shopping Cart